Home

crta_600
dokumenti

Na ovoj strani možete pronaći  dokumente PFS Gradiška (Statut, Poslovnik), te aktualne Biltene PFS Gradiška za tekuću sezonu u PFL Gradiška. Više…

delegiranja

Raspored sudija i delegata:
Regionalna liga – Grupa Zapad, 18. kolo 25. – 26. 03. 2017.
PFL Gradiška, 15. kolo 25. – 26. 03. 2017.

RL
PFL

19. kolo 25. – 26. 03. 2017.

Datum/VrijemeDomaćinRezultatGost
25/03/2017
15:00 FSA Prijedor - Brdo (Hambarine)
15:00 Mladost (Kotor Varoš) - Naprijed (Banja Luka)
15:00 Progres (Kneževo) - Sloga DIPO (G. Podgradci)
26/03/2017
15:00 Dubrave - Lijevče (Nova Topola)
15:00 Čelinac - Ravan (Međeđa)
15:00 Partizan (Kostajnica) - Lauš (Banja Luka)
15:00 Kladari (G. Kladari) - Gomjenica (Prijedor)

15. kolo 25. – 26. 03. 2017.

Datum/VrijemeDomaćinRezultatGost
25/03/2017
15:30 Mladi Krajišnik (Kukulje) - Biseri (Čatrnja)
26/03/2017
15:30 Ratar (Stara Topola) - Borac (Šibovska)
15:30 Bratstvo (Kozinci) - Vrbas (Prijebljezi)
15:30 Kozara (Turjak) - Tamaris (Mrčevci)
15:30 Mladost (Bajinci) - Milan (Kosjerovo)
15:30 Sloboda (D. Podgradci) - Borac (Maglajani)
15:30 Torpedo (Cerovljani) - Kalemi (Trebovljani)

 

Poz.TimUtakm.Pob.NerPor.G+G-+/--Bod.Bod.
1Dubrave151113331320034
2Karanovac15942311417031
3Lauš (Banja Luka)15753271413026
4Kladari (G. Kladari)15726281612023
5Mladost (Kotor Varoš)1572622193023
6Partizan (Kostajnica)157173138-7022
7Čelinac1462630219020
8Naprijed (Banja Luka)156272125-4020
9Brdo (Hambarine)156273136-5020
10Progres (Kneževo)1471634304-319
11FSA Prijedor156271520-5-119
12Lijevče (Nova Topola)155372034-14018
13Ravan (Međeđa)155192635-9016
14Sloga DIPO (G. Podgradci)1540112133-12012
15Gomjenica (Prijedor)143291537-22011
Poz.TimUtakm.Pob.NerPor.G+G-+/--Bod.Bod.
1Milan (Kosjerovo)14112135629035
2Mladost (Bajinci)141112421824034
3Torpedo (Cerovljani)14103138632033
4Kozara (Turjak)14914392811028
5Sloboda (D. Podgradci)1481523167025
6Mladi Krajišnik (Kukulje)1472532284023
7Tamaris (Mrčevci)146262426-2020
8Kalemi (Trebovljani)146082427-3018
9Ratar (Stara Topola)144282241-19014
10Borac (Maglajani)144282144-23014
11Borac (Šibovska)144282935-6-311
12Biseri (Čatrnja)143293042-12011
13Bratstvo (Kozinci)142391635-1909
14Vrbas (Prijebljezi)1403111033-2303

 

ofsgradiska-fw