Područna Liga PFS Gradiška – 2019/20

PozKlubUtPobNerPorG+G-G+/-Bod
11394034181631
2138232012826
31374240152525
4137242723423
51371536221422
6136432620622
7136162823519
8135261820-217
9135261719-217
10134362129-815
11134271520-514
12133192343-2010
131330101434-209
14132291334-218

1. kolo (17. – 18. 8. 2019.)

DatumUtakmicaRezultat
2019-08-17 18:00:0117/08/2019 18:00 Kalemi vs Sloga DIPO0 - 2
2019-08-18 18:00:2618/08/2019 18:00 Crni Vrh vs Torpedo2 - 3
2019-08-18 18:00:4018/08/2019 18:00 Kozara (Turjak) vs Potkozarje (Aleksandrovac)1 - 2
2019-08-18 18:00:4218/08/2019 18:00 Omladinac (Brestovčina) vs Sloboda (Donji Podgradci)2 - 0
2019-08-18 18:00:4318/08/2019 18:00 Biseri (Čatrnja) vs Obradovac (Gradiška)1 - 0
2019-08-18 18:00:4418/08/2019 18:00 Župa (Milosavci) vs 13 Skojevki (Grbavci)0 - 6
2019-08-18 18:00:5718/08/2019 18:00 Laminci vs Mladi Krajišnik (Kukulje)2 - 0

2. kolo (24. – 25- 8- 2019.)

DatumUtakmicaRezultat
2019-08-24 17:30:2424/08/2019 17:30 Sloboda (Donji Podgradci) vs Biseri (Čatrnja)3 - 2
2019-08-25 17:30:1225/08/2019 17:30 Soga DIPO (Gornji Podgradci) vs Kozara (Turjak)1 - 2
2019-08-25 17:30:1525/08/2019 17:30 Crni Vrh (Jaružani) vs Kalemi  (Trebovljani)2 - 3
2019-08-25 17:30:3125/08/2019 17:30 Mladi Krajišnik (Kukulje) vs Župa (Milosavci)1 - 2
2019-08-25 17:30:3925/08/2019 17:30 13 Skojevki (Grbavci) vs Omladinac (Brestovčina)1 - 0
2019-08-25 17:30:5425/08/2019 17:30 Potkozarje (Aleksandrovac) vs Laminci1 - 4
2019-08-25 17:30:5825/08/2019 17:30 Torpedo (Cerovljani) vs Obradovac (Gradiška)0 - 0

3. kolo (31. 8 – 1. 9. 2019.)

DatumUtakmicaRezultat
2019-08-31 17:30:2631/08/2019 17:30 Kozara (Turjak) vs Crni Vrh (Jaružani)6 - 0
2019-09-01 17:30:0401/09/2019 17:30 Laminci vs Soga DIPO (Gornji Podgradci)0 - 1
2019-09-01 17:30:1401/09/2019 17:30 Župa (Milosavci) vs Potkozarje (Aleksandrovac)1 - 3
2019-09-01 17:30:1701/09/2019 17:30 Omladinac (Brestovčina) vs Mladi Krajišnik (Kukulje)0 - 1
2019-09-01 17:30:1701/09/2019 17:30 Biseri (Čatrnja) vs 13 Skojevki (Grbavci)1 - 6
2019-09-01 17:30:2201/09/2019 17:30 Obradovac (Gradiška) vs Sloboda (Donji Podgradci)5 - 1
2019-09-01 17:30:4901/09/2019 17:30 Kalemi  (Trebovljani) vs Torpedo (Cerovljani)3 - 3

4. kolo (7. – 8- 9- 2019.)

DatumUtakmicaRezultat
2019-09-07 17:00:2507/09/2019 17:00 13 Skojevki (Grbavci) vs Obradovac (Gradiška)3 - 0
2019-09-08 17:00:1608/09/2019 17:00 Crni Vrh (Jaružani) vs Laminci0 - 3
2019-09-08 17:00:2708/09/2019 17:00 Kalemi  (Trebovljani) vs Kozara (Turjak)2 - 1
2019-09-08 17:00:3108/09/2019 17:00 Torpedo (Cerovljani) vs Sloboda (Donji Podgradci)3 - 1
2019-09-08 17:00:3508/09/2019 17:00 Potkozarje (Aleksandrovac) vs Omladinac (Brestovčina)3 - 2
2019-09-08 17:00:3608/09/2019 17:00 Mladi Krajišnik (Kukulje) vs Biseri (Čatrnja)0 - 0
2019-09-08 17:00:4008/09/2019 17:00 Soga DIPO (Gornji Podgradci) vs Župa (Milosavci)5 - 1

5. kolo (14. – 15. 9. 2019.)

DatumUtakmicaRezultat
2019-09-14 16:30:3414/09/2019 16:30 Laminci vs Kalemi  (Trebovljani)1 - 0
2019-09-15 16:30:2915/09/2019 16:30 Omladinac (Brestovčina) vs Soga DIPO (Gornji Podgradci)3 - 0
2019-09-15 16:30:3015/09/2019 16:30 Župa (Milosavci) vs Crni Vrh (Jaružani)1 - 2
2019-09-15 16:30:3115/09/2019 16:30 Kozara (Turjak) vs Torpedo (Cerovljani)3 - 5
2019-09-15 16:30:3515/09/2019 16:30 Biseri (Čatrnja) vs Potkozarje (Aleksandrovac)5 - 1
2019-09-15 16:30:4215/09/2019 16:30 Obradovac (Gradiška) vs Mladi Krajišnik (Kukulje)2 - 0
2019-09-15 16:30:4315/09/2019 16:30 Sloboda (Donji Podgradci) vs 13 Skojevki (Grbavci)1 - 5

6. kolo (21. – 22- 9- 2019.)

DatumUtakmicaRezultat
2019-09-21 16:30:1621/09/2019 16:30 Kozara (Turjak) vs Laminci4 - 0
2019-09-21 16:30:3421/09/2019 16:30 Mladi Krajišnik (Kukulje) vs Sloboda (Donji Podgradci)0 - 1
2019-09-22 16:30:0322/09/2019 16:30 Sloga DIPO (Gornji Podgradci) vs Biseri (Čatrnja)2 - 2
2019-09-22 16:30:0822/09/2019 16:30 Crni Vrh (Jaružani) vs Omladinac (Brestovčina)1 - 2
2019-09-22 16:30:0922/09/2019 16:30 Kalemi  (Trebovljani) vs Župa (Milosavci)3 - 1
2019-09-22 16:30:5022/09/2019 16:30 Torpedo (Cerovljani) vs 13 Skojevki (Grbavci)2 - 1
2019-09-22 16:30:5722/09/2019 16:30 Potkozarje (Aleksandrovac) vs Obradovac (Gradiška)4 - 1

7. kolo (28. – 29. 9. 2019.)

DatumUtakmicaRezultat
2019-09-28 16:00:1228/09/2019 16:00 Župa (Milosavci) vs Kozara (Turjak)3 - 6
2019-09-29 16:00:4929/09/2019 16:00 Laminci vs Torpedo (Cerovljani)1 - 1
2019-09-29 16:00:4929/09/2019 16:00 Sloboda (Donji Podgradci) vs Potkozarje (Aleksandrovac)0 - 2
2019-09-29 16:00:5029/09/2019 16:00 13 Skojevki (Grbavci) vs Mladi Krajišnik (Kukulje)3 - 3
2019-09-29 16:00:5329/09/2019 16:00 Obradovac (Gradiška) vs Sloga DIPO (Gornji Podgradci)1 - 0
2019-09-29 16:00:5629/09/2019 16:00 Omladinac (Brestovčina) vs Kalemi  (Trebovljani)1 - 1
2019-09-29 16:00:5629/09/2019 16:00 Biseri (Čatrnja) vs Crni Vrh (Jaružani)2 - 2

8. kolo ( 5. – 6. 10. 2019.)

DatumUtakmicaRezultat
2019-10-05 16:00:4805/10/2019 16:00 Potkozarje (Aleksandrovac) vs 13 Skojevki (Grbavci)2 - 2
2019-10-06 16:00:3806/10/2019 16:00 Kozara (Turjak) vs Omladinac (Brestovčina)4 - 2
2019-10-06 16:00:3906/10/2019 16:00 Kalemi  (Trebovljani) vs Biseri (Čatrnja)5 - 1
2019-10-06 16:00:3906/10/2019 16:00 Laminci vs Župa (Milosavci)3 - 3
2019-10-06 16:00:4206/10/2019 16:00 Crni Vrh (Jaružani) vs Obradovac (Gradiška)0 - 1
2019-10-06 16:00:4306/10/2019 16:00 Sloga DIPO (Gornji Podgradci) vs Sloboda (Donji Podgradci)2 - 0
2019-10-06 16:00:4506/10/2019 16:00 Torpedo (Cerovljani) vs Mladi Krajišnik (Kukulje)1 - 0

9. kolo (12. – 13. 10- 2019.)

DatumUtakmicaRezultat
2019-10-12 15:30:3412/10/2019 15:30 Omladinac (Brestovčina) vs Laminci1 - 0
2019-10-13 15:30:0313/10/2019 15:30 Sloboda (Donji Podgradci) vs Crni Vrh (Jaružani)2 - 1
2019-10-13 15:30:0513/10/2019 15:30 Obradovac (Gradiška) vs Kalemi  (Trebovljani)1 - 1
2019-10-13 15:30:1013/10/2019 15:30 Biseri (Čatrnja) vs Kozara (Turjak)1 - 4
2019-10-13 15:30:2513/10/2019 15:30 Mladi Krajišnik (Kukulje) vs Potkozarje (Aleksandrovac)2 - 1
2019-10-13 15:30:3613/10/2019 15:30 Župa (Milosavci) vs Torpedo (Cerovljani)2 - 5
2019-10-13 15:30:4413/10/2019 15:30 13 Skojevki (Grbavci) vs Sloga DIPO (Gornji Podgradci)5 - 1

10. kolo (19. – 20. 10. 2020.)

DatumUtakmicaRezultat
2019-10-19 15:00:1719/10/2019 15:00 Sloga DIPO (Gornji Podgradci) vs Mladi Krajišnik (Kukulje)4 - 1
2019-10-20 15:00:0220/10/2019 15:00 Torpedo (Cerovljani) vs Potkozarje (Aleksandrovac)4 - 1
2019-10-20 15:00:1120/10/2019 15:00 Župa (Milosavci) vs Omladinac (Brestovčina)4 - 1
2019-10-20 15:00:2020/10/2019 15:00 Kalemi  (Trebovljani) vs Sloboda (Donji Podgradci)5 - 2
2019-10-20 15:00:3320/10/2019 15:00 Laminci vs Biseri (Čatrnja)0 - 1
2019-10-20 15:00:4520/10/2019 15:00 Crni Vrh (Jaružani) vs 13 Skojevki (Grbavci)2 - 1
2019-10-20 15:00:5620/10/2019 15:00 Kozara (Turjak) vs Obradovac (Gradiška)0 - 1

11. kolo (26. – 27. 10.2019.)

DatumUtakmicaRezultat
2019-10-26 15:00:0726/10/2019 15:00 Biseri (Čatrnja) vs Župa (Milosavci)4 - 1
2019-10-27 14:00:0427/10/2019 14:00 Sloboda (Donji Podgradci) vs Kozara (Turjak)1 - 3
2019-10-27 14:00:1827/10/2019 14:00 Mladi Krajišnik (Kukulje) vs Crni Vrh (Jaružani)3 - 1
2019-10-27 14:00:2527/10/2019 14:00 Obradovac (Gradiška) vs Laminci1 - 0
2019-10-27 14:00:4327/10/2019 14:00 13 Skojevki (Grbavci) vs Kalemi  (Trebovljani)1 - 1
2019-10-27 14:00:4527/10/2019 14:00 Omladinac (Brestovčina) vs Torpedo (Cerovljani)1 - 1
2019-10-27 14:00:5427/10/2019 14:00 Potkozarje (Aleksandrovac) vs Sloga DIPO (Gornji Podgradci)4 - 1

12. kolo (2.- 3. 11. 2019.)

DatumUtakmicaRezultat
2019-11-02 14:00:3002/11/2019 14:00 Crni Vrh (Jaružani) vs Potkozarje (Aleksandrovac)0 - 0
2019-11-02 14:00:4202/11/2019 14:00 Torpedo (Cerovljani) vs Sloga DIPO (Gornji Podgradci)4 - 2
2019-11-03 14:00:0003/11/2019 14:00 Župa (Milosavci) vs Obradovac (Gradiška)2 - 3
2019-11-03 14:00:0903/11/2019 14:00 Kalemi  (Trebovljani) vs Mladi Krajišnik (Kukulje)2 - 1
2019-11-03 14:00:2303/11/2019 14:00 Laminci vs Sloboda (Donji Podgradci)2 - 1
2019-11-03 14:00:3903/11/2019 14:00 Omladinac (Brestovčina) vs Biseri (Čatrnja)3 - 0
2019-11-03 14:00:4303/11/2019 14:00 Kozara (Turjak) vs 13 Skojevki (Grbavci)1 - 1

13. kolo (9. -10. 11. 2019.)

DatumUtakmicaRezultat
2019-11-09 13:30:3609/11/2019 13:30 Obradovac (Gradiška) vs Omladinac (Brestovčina)4 - 0
2019-11-10 13:30:0310/11/2019 13:30 Potkozarje (Aleksandrovac) vs Kalemi (Trebovljani)3 - 0
2019-11-10 13:30:0410/11/2019 13:30 Sloboda (Donji Podgradci) vs Župa (Milosavci)1 - 2
2019-11-10 13:30:2010/11/2019 13:30 Biseri (Čatrnja) vs Torpedo (Cerovljani)1 - 2
2019-11-10 13:30:2010/11/2019 13:30 Mladi Krajišnik (Kukulje) vs Kozara (Turjak)3 - 1
2019-11-10 13:30:4110/11/2019 13:30 13 Skojevki (Grbavci) vs Laminci5 - 1
2019-11-10 13:30:5510/11/2019 13:30 Sloga DIPO (Gornji Podgradci) vs Crni Vrh (Jaružani)7 - 0

14. kolo (odgođeno)

DatumUtakmicaRezultat
2020-03-15 15:00:0015/03/2020 15:00 Torpedo (Cerovljani) vs Crni Vrh (Jaružani) 15:00:00Odgođeno
2020-03-15 15:00:0115/03/2020 15:00 Mladi Krajišnik (Kukulje) vs Laminci (Laminci) 15:00:01Odgođeno
2020-03-15 15:00:3715/03/2020 15:00 Obradovac (Gradiška) vs Biseri (Čatrnja) 15:00:37Odgođeno
2020-03-15 15:00:4515/03/2020 15:00 Sloboda (Donji Podgradci) vs Omladinac (Brestovčina) 15:00:45Odgođeno
2020-03-15 15:00:5215/03/2020 15:00 13 Skojevki (Grbavci) vs Župa (Milosavci) 15:00:52Odgođeno
2020-03-15 15:00:5715/03/2020 15:00 Potkozarje (Aleksandrovac) vs Kozara (Turjak) 15:00:57Odgođeno
2020-03-15 15:00:5815/03/2020 15:00 Sloga DIPO (Gornji Podgradci) vs Kalemi  (Trebovljani) 15:00:58Odgođeno